Teltonika Networks, перший зовнішній маршрутизатор OTD140

Дата останнього редагування: 26/01/2024

Teltonika Networks сповістили про вихід нового пристрою – першого зовнішнього маршрутизатора OTD140.

OTD140, міцний та універсальний 4G маршрутизатор, є яскравим прикладом інновацій Teltonika. Цей зовнішній маршрутизатор був ретельно спроектований для відповіді на різноманітні вимоги сучасних мереж, починаючи від домашнього використання до складних застосувань M2M (від машина до машини) та бізнес-застосувань. Інтеграція можливостей 4G у OTD140 є значним кроком вперед, особливо в сфері високошвидкісного, надійного Інтернет-підключення.

Коротка інформація:

  • OTD140 має IP55-клас стійкості до пилу та води, що робить його ідеальним для використання в зовнішніх застосуваннях, таких як відеоспостереження, підйомні станції, вітро- та сонячні ферми.
  • Маршрутизатор підтримує PoE+ і може живити кінцеві пристрої через той самий кабель, що використовується для забезпечення зв’язку.
  • Для стабільного та безперервного з’єднання пристрій використовує LTE Cat 4 з 2 SIM-картами, інтегровані заходи безпеки та підтримку промислових протоколів.
  • Маршрутизатор працює на RutOS та підтримується системою віддаленого управління RMS для простого управління та контролю.

Різноманітні сценарії використання зовнішнього маршрутизатора OTD140:

  • Для домашнього використання: Для мешканців приватних будинків OTD140 пропонує надійне, високошвидкісне Інтернет-підключення. Особливо вигідно використовувати його в будинках, розташованих у районах з поганими дротовими інфраструктурами широкосмугового Інтернету, надаючи ефективну альтернативу традиційним Інтернет-послугам.
  • В офісних та бізнес-середовищах: У корпоративних установках OTD140 слугує ідеальним рішенням для підключення до WAN-порту офісних мережевих брандмауерів. Це забезпечує неперервне підключення до Інтернету, що є важливим для бізнес-операцій, хмарних сервісів та сценаріїв віддаленої роботи.
  • М2М та промислові застосування: Маршрутизатор ідеально підходить для зв’язку від машина до машини, відіграючи важливу роль в промислових застосуваннях Інтернету речей (IoT). Він може бути використаний для віддаленого моніторингу та управління промисловим обладнанням, телематики та в різних інших сценаріях, де необхідне надійне зовнішнє підключення.
  • Системи спостереження та безпеки: OTD140 також ідеально підходить для зовнішніх систем спостереження, надаючи стабільне та високошвидкісне Інтернет-підключення для камер та пристроїв безпеки.

Отже, зовнішній маршрутизатор OTD140 від компанії Teltonika Networks – це не просто технологічний продукт; це комплексне рішення для різноманітних мережевих потреб. Незалежно від того, чи це домашнє, офісне чи промислове застосування, OTD140 свідчить про непохитну відданість Teltonika інноваціям та якості в галузі технологій мереж. З OTD140 Teltonika Networks продовжує відкривати шлях до більш підключеного та ефективного майбутнього.