Каталоги
Прайси

Гідроенергетика – це вид відновлювальної енергетики, що використовує потенціал річок, ставків та інших водойм для виробництва електроенергії. Гідроенергетичні станції використовують гідрологічні ресурси для обертання турбін, що у свою чергу виробляє електроенергію.

Існують два типи гідроенергетичних станцій: накопичувальні та проточні. Накопичувальні станції використовують створені водосховища для зберігання води, яку потім можна використовувати для виробництва електроенергії в потрібний момент. Проточні станції використовують потік води, що протікає через турбіни без накопичення води в водосховищах.

Гідроенергетика є екологічно чистим та відновлювальним джерелом енергії, яке не викидає шкідливих викидів у повітря, які можуть шкодити здоров’ю людини та навколишньому середовищу. Однак будівництво гідроенергетичних станцій може мати вплив на довкілля, зокрема на водні екосистеми та біорізноманіття, тому необхідно ретельно вивчати його вплив на природу та вживати заходів для його зменшення.