Останні новини: Pylontech запускає нове революційне обладнання для зберігання енергії

Дата останнього редагування: 07/03/2023

Останні новини: Pylontech запускає нове революційне обладнання для зберігання енергії
Pylontech, провідний постачальник рішень для зберігання енергії, щойно запустив свою останню лінійку продуктів, яка обіцяє революцію в галузі. Нове обладнання розроблено для забезпечення високоефективного накопичення енергії як для житлових, так і для комерційних застосувань, дозволяючи клієнтам зменшити свою залежність від традиційних джерел живлення та заощадити гроші на рахунках за електроенергію.

Нове обладнання Pylontech має передову технологію батареї, яка забезпечує високі рівні енергоефективності, довший термін служби та підвищену безпеку. Завдяки модульній конструкції та потужності, що масштабується, обладнання можна налаштовувати, що дозволяє клієнтам адаптувати свої рішення для зберігання енергії відповідно до їхніх конкретних потреб.

Нова лінійка продуктів також містить інноваційні системи контролю та моніторингу, які забезпечують віддалений доступ і моніторинг споживання енергії в реальному часі. Це надає клієнтам кращий огляд моделей споживання енергії та допомагає їм оптимізувати їх споживання енергії, ще більше зменшуючи витрати та підвищуючи ефективність.

«Ми дуже раді запуску цього революційного нового обладнання», — сказав Джек Чжао, генеральний директор Pylontech. «Наша команда невпинно працювала над розробкою продукту, який забезпечує виняткову продуктивність, масштабованість і безпеку, а також простий у використанні та встановленні. Ми віримо, що ця лінійка продуктів змінить уявлення людей про зберігання енергії, і ми з нетерпінням чекаємо бачачи, що це позитивно впливає на життя людей і навколишнє середовище».

Нове обладнання Pylontech доступне для придбання негайно, і компанія пропонує ряд послуг із встановлення та підтримки, щоб гарантувати, що клієнти зможуть отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій. Для отримання додаткової інформації про нову лінійку продуктів відвідайте веб-сайт Pylontech.