Pylontech увійшла до списку 50 найбільш інноваційних компаній Forbes у Китаї за 2022 рік

Дата останнього редагування: 07/03/2023

Pylon Technologies (Pylontech), постачальник спеціалізованої системи накопичення енергії в акумуляторах (BESS), оголосила, що вона була названа однією з 50 найінноваційніших компаній Forbes у Китаї 2022 року у новій енергетиці.

Pylontech є однією з небагатьох компаній з незалежними науково-дослідницькими та виробничими можливостями для основних компонентів, що використовуються в накопичувачах енергії, включаючи акумуляторні елементи, модулі та системи керування акумуляторами. У списку 50 найінноваційніших компаній Китаю відзначаються компанії, які значною мірою впливають на свої бізнес-моделі, інвестиції в дослідження та розробки, самозростання, корпоративне управління та інші елементи, керовані інноваціями.

Включення до списку демонструє здатність Pylontech до інновацій та лідерство в секторі відновлюваної та сталої енергетики та є значним і додатковим визнанням після входження до індексу MSCI. Як провідний світовий постачальник систем зберігання енергії (ESS), Pylontech десятиліттями обслуговує житлові, промислові та комунальні сектори.

Віце-президент Pylontech Джеффрі Сонг сказав: «Для мене велика честь бути включеним до списку 50 найінноваційніших компаній Китаю Forbes. Включення зміцнює нашу впевненість, що ми зможемо продовжувати інвестувати в дослідження та розробки інноваційних продуктів. Ми й надалі зосереджуватимемося на розробці накопичувачів енергії та дотримуватимемося інновацій та досліджень і розробок, щоб досягти чистих нульових викидів вуглецю».

Відповідно до останнього піврічного звіту за 2022 рік, опублікованого 26 серпня 2022 року, компанія та її дочірні компанії наразі володіють 194 патентами. У цьому звіті також зазначено, що відношення R&D Pylontech до прибутку в першій половині 2022 року сягає 6,99%, а інвестиції в дослідження та розробки. досягла зростання на 132,40% порівняно з першою половиною 2021 року, що є виконанням його стратегії високих інвестицій у дослідження та розробки.

З огляду на стійке майбутнє не за горами, інтеграція інноваційних рішень для зберігання та виробництва енергії з відновлюваних джерел максимізує переваги взаємопов’язаної енергетичної екосистеми. Розміщуючи інноваційну здатність у центрі уваги, Pylontech прагне розвивати індустрію зберігання енергії та створювати світ зеленої енергії з клієнтами та партнерами по всьому світу.

Про Pylontech

Pylontech була заснована в 2009 році як постачальник спеціалізованої системи зберігання акумуляторів (BSS) шляхом консолідації свого досвіду в електрохімії, силовій електроніці та системній інтеграції. Забезпечуючи надійні та доступні рішення ESS, компанія здобула ринкову позицію як один із провідних постачальників накопичувачів на літієвих батареях у всьому світі завдяки подвоїнню темпів зростання за 7 років.

 

https://en.pylontech.com.cn/new_detail.aspx?id=196&cid=45