Pylontech випускає перший звіт ESG, у якому докладно описується прогрес і зусилля для сталого майбутнього

Дата останнього редагування: 07/03/2023

Pylontech, провідний у світі постачальник літієвих батарей ESS, опублікував свій Звіт про навколишнє середовище, соціальну ситуацію та управління (ESG) за 2021 рік, який описує методи та ефективність роботи Pylontech щодо навколишнього середовища, суспільства та управління у 2021 році.

У 2021 році Pylontech всебічно посилила управління ESG, провела інспекцію вуглецю для всієї Компанії через сторонню професійну установу та вперше оприлюднила звіт ESG для громадськості», — сказав Тан Вен, президент Pylontech. «2021 рік був першим роком успішного IPO Pylontech. Ми сподіваємося, що завдяки сильним сторонам і перевагам нашого власного бізнесу зі зберігання енергії, використовуючи «цілі досягнення піку викидів вуглецю та нейтральності вуглецю», ми створимо більше цінності для акціонерів, клієнтів і співробітників. , постачальники, спільноти та інші зацікавлені сторони з щирим серцем

Серед багатьох ініціатив ESG, які охоплює цей звіт, основні моменти минулого року включають:

  • Нові шляхи управління

Враховуючи наше бачення та роль у галузі BESS у всьому світі, Pylontech відіграє важливу роль у досягненні цілей сталого розвитку (SDGs). Ми визначили SDG, на які ми можемо мати найбільший вплив, і провели комплексну оцінку суттєвості, щоб визначити наші найбільш відповідні (або «суттєві») теми звітності з точки зору ESG. Водночас ми встановлюємо механізм залучення зацікавлених сторін, щоб збирати та реагувати на їхні запити та очікування, щоб бути надійним партнером для наших клієнтів.

  • Розширення можливостей стабільного управління

Стандартизована та впорядкована структура управління є основою Pylontech. Наша корпоративна структура управління, порядок роботи та політика забезпечують сталу та стабільну практику ведення бізнесу.

  • Інновація

Інновації також є прискорювачем сталого розвитку компанії. Ми опановуємо основну технологію всього галузевого ланцюга від клітинки до системної інтеграції та вкладаємо значні інвестиції в передові технології, щоб забезпечити та підвищити конкурентоспроможність наших технологій. Крім того, ми активно беремо участь у національних і промислових стандартах і дослідницьких проектах, щоб прискорити розвиток галузі. Дані про інвестиції в дослідження та розробки, а також нові технології та досліджувані проекти були розкриті у звіті.

  • Гарантія на продукцію і послуги

Забезпечення якості продукції є ключовим моментом для забезпечення стабільних і задовільних послуг і продуктів для наших клієнтів. Ми були акредитовані авторизованою сертифікацією QMS і проводили стандартизовані процедури задоволеності клієнтів з ідеєю, що життєвий цикл продукту завжди стоїть на першому місці в управлінні якістю.

  • Стійкий ланцюг поставок

Стала політика та практика закупівель забезпечують стійкий і контрольований ланцюжок поставок. Ми провели аудит системи QESH для постачальників, механізм оцінки доступу постачальників і встановили контрольний список перевірок для внутрішнього аудиту постачальників і провели відповідні аудити для всіх зовнішніх постачальників, щоб переконатися, що їх політика та практика відповідають національним і закордонним нормам.

  • Стратегія зеленого розвитку з низьким вмістом вуглецю

Pylontech постачає чисті продукти та послуги, щоб зробити внесок у стале безвуглецеве майбутнє по всьому світу.

Зелена потужність: з енергетичною кризою та зміною клімату, які стають дедалі серйознішими, система зберігання енергії з літієвих батарей стала кращим рішенням для нового споживання енергії та екологічного розвитку в умовах енергетичної проблеми.

Зелене виробництво: компанія сформулювала ефективну систему управління навколишнім середовищем та енергоспоживанням і створила структурований робочий механізм для моніторингу та очищення стічних вод, відпрацьованого газу, небезпечних відходів і загальних промислових твердих відходів, що утворюються в процесі виробництва та експлуатації відповідно до національних і регіональні норми викидів.

Зелена логістика та транспортування: Pylontech заохочує локалізовані закупівлі на основі забезпечення ефективності виробництва, а також зменшує витрати та можливий негативний вплив на навколишнє середовище в процесі транспортування та логістики.

  • Практики, орієнтовані на людей

Основні права та інтереси працівників завжди є нашими головними турботами. Ми плекаємо та практикуємо «орієнтовану на людей» культурну атмосферу за допомогою прав на працевлаштування, таких як надання рівних можливостей та різноманітності, сприяння демократичному управлінню та надання всебічних гарантій добробуту для всіх працівників.

  • Корпоративна соціальна відповідальність

Ми активно беремо на себе соціальну відповідальність, беремо участь у суспільному благодійності та благодійності, а також сприяємо розбудові кращого суспільства. У той же час ми також будемо активно заохочувати співробітників брати участь у волонтерській команді та віддавати суспільству різними способами в майбутньому, щоб більше людей відчули тепло серця Pylontech.

Звіт відповідає вимогам «базової» схеми стандартів звітності про сталий розвиток Глобальної ініціативи звітності (Стандарти GRI) і підготовлений відповідно до Керівних принципів розкриття екологічної інформації компаніями Шанхайської фондової біржі, зареєстрованими на біржі, і з посиланням на Цілі сталого розвитку ООН. (Цілі розвитку ООН 2030).

https://en.pylontech.com.cn/new_detail.aspx?id=193&cid=45