FTTH Hardened Connectivity розвивається для прискорення та спрощення розгортання

Дата останнього редагування: 07/03/2023

Пам’ятаєте часи зрощування волокон? Коли старі мережі на основі міді були поширеними, з’єднання волокон було необхідним. Це був висококваліфікований, ручний процес. Технікам потрібна була спеціальна підготовка, а не просто підключення до розетки. Сьогодні розгортання оптоволокна до дому (FTTH) виглядає зовсім інакше завдяки впровадженню технології зміцнених роз’ємів у 2004 році.

Захищене підключення усуває потребу в зварюванні, мінімізує технічні навички, необхідні для роботи, і робить розгортання швидшим і легшим. Ця технологія має вирішальне значення для того, щоб допомогти постачальникам послуг масштабуватися, щоб задовольнити попит на гнучкі та надійні мережі з гнучкістю та швидкістю. Прискорюючи розгортання, постачальники послуг можуть допомогти надати високошвидкісний Інтернет усім і всюди.

Перші дні волоконно-оптичних мереж

CommScope відіграв важливу роль у розробці екосистеми підключення, включаючи перше покоління роз’ємів. Спочатку був доступний лише один тип для покриття з’єднань з одним волокном, і це було лише для захищених зовнішніх установок, тобто їх розміщували всередині шаф або перекриттям. Найперші роз’єми підходили лише для невеликих навантажень і не витримували суворих зовнішніх умов.

Пізніше розвиток дизайну та технології допоміг вивести роз’єми на відкрите (і незахищене) зовнішнє середовище. Вони були загартовані, тобто були інкапсульовані в матеріал, який захищає їх від екстремальних температур, вологи, ультрафіолетового випромінювання та інших умов, які зазвичай зустрічаються назовні. Ці з’єднувачі також були водонепроникними і могли встановлюватися в повітряних і підземних застосуваннях.

На жаль, ці ранні зміцнені з’єднувачі також були громіздкими та складними у використанні, оскільки вони повинні були витримувати суворі умови. CommScope лідирує в оптимізації загартованих з’єднувачів для підвищення їх надійності, міцності та простоти у використанні. З самого початку ми були в авангарді якості, продуктивності та простоти.

Невдовзі з’явилися варіанти багатоволоконних роз’ємів для конфігурацій з двох, чотирьох, шести, восьми та 12 волокон. Кожна ітерація роз’єму покращувала продуктивність, якість і довговічність, а також полегшувала встановлення та обслуговування. Галузь вітала ці зміни, оскільки попит на високошвидкісне волокно стрімко зріс.

Встановлення Plug and Play із надійним підключенням

Технологічний прогрес призвів до менших профілів у відповідь на менший простір, доступний зараз, враховуючи ущільнення волокна, яке відбувалося. Термінали, що використовують загартовані з’єднувачі, можуть бути встановлені на стовпі, у підставці чи отворі для рук зі значно меншою площею.

Постачальники послуг можуть підключати клієнтів до своїх оптоволоконних мереж швидше, ніж будь-коли раніше. Кількість захищених роз’ємів на ринку зросла, оскільки постачальники послуг шукали рішення від різних постачальників. Клієнти, які використовували кілька типів зміцнених з’єднувачів, зіткнулися з проблемою перевезення додаткових запасів. Планування матеріалів ставало все більш складним через обсяг і різноманітність з’єднувачів. У результаті інженери почали досліджувати шляхи спрощення надійного підключення.

Постачальники послуг явно потребували революційного рішення для зв’язку — рішення, яке було б універсальним і сумісним, щоб спростити мережеве планування, логістику та встановлення. Ми уважно прислухалися до наших клієнтів, щоб розробити технологію, яка революціонізує кабельні збірки та підтримує створення широкосмугового зв’язку для всіх і всюди. Але ми враховували не лише нагальні потреби постачальників послуг. Натомість у нас було бачення розробки дорожньої карти для мереж, готових до майбутнього.

Майбутнє — це Prodigy™, компактна система універсальних зміцнених роз’ємів CommScope. Він призначений для прискорення та спрощення встановлення на місцях для мереж FTTH. Prodigy революціонізує підключення за принципом plug-and-play не лише для сучасних мереж, а й для мереж завтрашнього дня.

https://www.commscope.com/ftth-hardened-connectivity-solution/