Відбулися щорічні навчальні курси СКС OK-net

Дата останнього редагування: 07/03/2023

17-18 червня на заводі «Одескабель» для співробітників компаній-інсталяторів із різних міст України пройшли щорічні курси з проектування та монтажу структурованих кабельних систем, що стали вже традиційними для фахівців цієї галузі. У форматі курсів відбулися навчальні семінари, на яких розглядалися розширені положення стандартів СКС, компонентної бази, особливості монтажу СКС ОК-net, сучасні вимоги до підготовчих та інсталяційних робіт та багато інших актуальних для фахівців цієї індустрії питань. Також  для учасників семінару були проведені практичні навчання і тестування на сучасному сертифікованому обладнанні.

Таким чином, співробітниками компаній-інтеграторів, яким потрібно добре розбиратися в сучасних і актуальних СКС рішеннях, в рамках курсів були отримані як теоретичні знання, так і практичні навички роботи зі структурованих кабельних систем.

Після успішного закінчення курсів компанії-учасники отримали «Сертифікат інсталятора ОК-net», що дає право на надання 25-річної системної гарантії на СКС OK-net.

Відгуки учасників:

ТОВ “АЙТЕХ” – Ігнатенко Павло Артурович
ТОВ “СИСТЕМНА ІНТЕГРАЦІЯ” – Кудра Андрій Сергійович
ПП “ПРОНЕТ” – Миць Роман Юрійович