Аккумуляторная батарея Pylontech US5000

Дата останнього редагування: 18/04/2023

Аккумуляторная батарея Pylontech US5000

(4,8 кВт*ч / 48В)

 

US5000 – це остання модель акумуляторної батареї від Pylontech з напругою 48В та ємністю 4,8 кВтгод. Вона має покращені функції, що забезпечують:

  1. високу стійкість до високого струму;
  2. подвійний активний захист;
  3. можливість віддаленого оновлення програмного забезпечення;
  4. широку внутрішню сумісність до 16 модулів на один рядок.

Має мінімальний розмір висота: 442мм, ширина: 420мм, глубина 161мм, маса: 39,7кг. Ця батарея може бути використана для зберігання енергії від сонячних панелей, вітряних турбін, або як бекап-джерело електроенергії для дому або бізнесу. Завдяки своїм покращеним характеристикам, вона забезпечує надійний та ефективний спосіб зберігання електроенергії. Ця батарея може бути використана для зберігання енергії від сонячних панелей, вітряних турбін, або як бекап-джерело електроенергії для дому або бізнесу. Завдяки своїм покращеним характеристикам, вона забезпечує надійний та ефективний спосіб зберігання електроенергії. Базова гарантія на акумулятор US5000 від компанії Pylontech зазвичай становить 5 років з моменту його поставки. При цьому, відмінність між першим та останнім днями залежить від дати виготовлення акумулятора, а не від дати його активації. .

Вертикально інтегрований весь ланцюг літієвих батарей.

Навіщо потрібна система зберігання аккумуляторів?

Висока потреба в електроенергії вранці та ввечері. Електрична генерація найбільш достатня під час системи накопичення сонячної енергії, батареї в середині дня, яка збалансує живлення та потреби. Висока ефективність, розподілу електроенергії, скорочує рахунки на електроенергію.

 

 Інструкція по використанню Pylontech US5000